تماس با ما: 02538861461
ایمیل ما : info@ma2647.ir
بیمه ما نمایندگی مهدی فتاحی 2647

طرح فرابیمه

طرح فرا بیمه

بیمه ما با مشارکت بانک ملت

10 ساله بازنشسته شوید!؟

مادام العمر حقوق بگيريد.

تا 2 میلیارد تومان بیمه شوید.

 

طرح فرا بیمه

طرح فرا بیمه یکی از جدیدترین و جذابترین طرح های سرمایه گذاری و بیمه ای بانک ملت و بیمه ما می باشد که مزایای متعددی را برای بیمه گذاران به همراه دارد. این طرح در پاییز سال 1401 طراحی و رونمایی شد. در واقع فرا بیمه یک طرح بیمه ای با تسهیلات بانکی بدون نیاز به ضامن می باشد. به عبارتی در این طرح بیمه گذاران می توانند بدون نیاز به ضامن کل حق بیمه فرد را به صورت یکجا از بانک ملت وام دریافت کنند و در کنار دریافت این وام، از پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری نیز بهره مند شوند.

طرح فرابیمه چیست؟

طرح فرا بیمه ارائه بیمه عمر و مستمری با استفاده از تسهیلات بانکی بدون نیاز به ضامن می باشد. این طرح در حال حاضر یک تفاهم نامه بین بیمه ما و بانک ملت است و در حال حاضر بیمه گزاران می توانند حداکثر تا مبلغ 200 میلیون تومان از بانک ملت درخواست وام برای طرح فرا بیمه نمایند. به صورت خلاصه باید گفت که بیمه گزاران با درخواست طرح فرا بیمه می توانند از بانک وام دریافت کنند، که این وام به شرکت بیمه ما پرداخت شده و بیمه گزاران تحت پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری با سقف های بالا قرار خواهند گرفت و مبلغ وام در اقساط 36 ماهه از طرف بیمه گزار تسویه می گردد و تا انتها قرارداد نیاز به پرداخت هیچگونه وجهی نخواهد بود

ویژگی های طرح فرا بیمه

ارائه طرح های بیمه عمر و مستمری:

 • بصورت دیجیتال و آنلاین بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • مدل سازی بر اساس نیاز جامعه
 • ارائه پوششهای بیمه ای و پس انداز بسیار مناسب
 • ارائه مستمری در صورت درخواست بیمه گذار

  ارائه بیمه نامه با پرداخت حق بیمه از طریق تسهیلات بانکی ویژه بانک ملت :

  • بدون نیاز به چک و ضامن
  • بدون نیاز به مراجعه حضوری، از طریق سامانه دیجیتال فرا بیمه
  • وام بصورت مرابحه، بدون مسدودی، بازپرداخت طی 36 ماه
  • واریز وام به حساب بیمه ظرف 24 الی 48 ساعت
  • ارائه وام تا سقف 200 میلیون تومان

   ویدیو معرفی طرح فرابیمه عمر و مستمری

  در جدول پایین 5 طرح فرابیمه عمر و مستمری ذکر شده است که می توانید این طرح ها را مشاهده و با یکدیگر مقایسه فرمایید. 

 • در جدول بالا طرح های یک، دو و سه برای تمامی افراد جامعه مناسب است و طرح های 4 و 5 برای افراد زیر 35 سال که خواهان پوشش های بیمه ای با سقف بالا هستند مناسب می باشد. دقت داشته باشید در صورت بالا بودن سن بیمه شده بهتر است به ترتیب طرح های یک، سپس طرح دو و پس از آن طرح شماره سه انتخاب شود.

  دریافت تسهیلات 100 میلیون تومانی

 • شرایط طرح فرا بیمه

  برای خرید طرح فرا بیمه، بیمه گزاران باید شرایطی که در ادامه ذکر می شود را داشته باشند.

  1. حساب بانک ملت

  تمامی بیمه گزارانی که قصد خرید طرح فرا بیمه را دارند باید حساب فعال نزد بانک ملت داشته باشند، در غیر این صورت باید نسبت به افتتاح حساب بانک ملت اقدام فرمایند.

  1. تایید استعلام سامانه های مختلف

  دریافت تسهیلات طرح فرا بیمه منوط به تایید استعلام سامانه سما چک برای بررسی عدم وجود چک برگشتی، سامانه شقایق برای بررسی داشتن حساب فعال نزد بانک ملت و کارت معافیت دائم یا پایان خدمت سازمان نظام وظیفه، سامانه شاهکار برای تطبیق شماره موبایل با کد ملی بیمه گزاران، سامانه سمات برای عدم وجود بدهی بانکی می باشد. لازم به ذکر است در صورتی که نتیجه هر کدام از این استعلام ها منفی شود، بیمه گزار توانایی دریافت تسهیلات فرا بیمه را نخواهد داشت.

  1. امضای الکترونیکی

  شخص متقاضی طرح تسهیلات فرا بیمه باید دارای امضای الکترونیکی باشد. وی می تواند امضا الکترونیکی را از درگاه های اعطای گواهی امضا الکترونیکی مانند mKeyOne دریافت کند.

  1. احراز هویت الکترونیکی

  برای دریافت تسهیلات فرا بیمه نیاز به احراز هویت الکترونیکی بوده و این احراز هویت با توجه به صحت اطلاعات کارت ملی و امضا الکترونیک قابل انجام خواهد بود. لازم به ذکر است که پس از اتمام فرآیند احراز هویت الکترونیک کد رهگیری برای بیمه گزار صادر خواهد شد.

  1. پرداخت منظم اقساط

  یکی از اصلی ترین و مهمترین شرایط طرح فرا بیمه پرداخت منظم اقساط می باشد، لازم به ذکر است که در صورت عدم پرداخت 2 قسط، امکان ابطال بیمه نامه وجود دارد. حتی در صورت فوت بیمه گزار، ذی نفعان موظف به پرداخت الباقی حق بیمه می باشند. در این مواقع اگر بیمه گزار بیمه عمر مانده بدهکار داشته باشد، شرکت بیمه گر موظف به پرداخت حق بیمه وی خواهد بود.

  بیمه عمر و سرمایه گذاری یا طرح فرا بیمه؟

  بیمه عمر و سرمایه گذاری و طرح فرابیمه شباهت ها و تفاوت هایی با یکدیگر دارند اما به خاطر مزایای بیشتر طرح فرابیمه، این طرح انتخاب مناسب تری از نظر سوددهی و سقف پوشش های بیمه ای برای بیمه گزاران می باشد، در ادامه تفاوت اصلی این دو طرح را با هم مقایسه خواهیم کرد.

  در طرح فرا بیمه با توجه به اینکه کل حق بیمه به صورت یکجا در ابتدا قرارداد به سبد اندوخته بیمه گذار واریز می شود و از همان روز اول به آن سود تعلق میگیرد، پوشش های بیمه ای قوی تر بوده و سوددهی آن نیز بیشتر است. اما در بیمه عمر، بیمه گزار موظف است مبلغ مشخصی را به صورت اقساط به سبد اندوخته خود واریز نماید، به همین دلیل بیمه عمر و سرمایه گذاری، در سال های ابتدایی سوددهی قابل توجهی نخواهد داشت و سقف پوشش های آن کمتر است.

  مدت قرارداد طرح فرا بیمه

  مدت قرارداد فرا بیمه حداقل 5 سال و حداکثر 30 سال می باشد که با توجه به درخواست بیمه گزار قابل انتخاب خواهد بود. لازم به ذکر است که بیمه گذار با پرداخت 3 سال می تواند قرارداد خود را حتی تا 30 سال نیز ادامه دهد. روشن است هرچه مدت قرارداد طولانی تر باشد، سود سرمایه گذاری آن نیز بیشتر خواهد بود، البته که بیمه گزار می تواند پس از بازپرداخت وام خود، وام جدید دریافت کرده و اندوخته خود را تقویت کند. به جدول پایین دقت کنید.

  مزایای طرح فرابیمه

  در بخش های قبلی به طور کامل در مورد طرح فرا بیمه و مزایای آن توضیح داده شد، اما در ادامه برخی از این مزایای آن بیمه صورت خلاصه ذکر شده است.

  • واریز یکجا حق بیمه به سبد اندوخته بیمه گزار در ابتدا قرارداد
  • سوددهی فرا بیمه از روز اول قرارداد
  • امکان تمدید وام پس از بازپرداخت وام قبلی
  • سوددهی و سقف پوشش های بالاتر نسبت به طرح جامع بیمه عمر
  • امکان خرید آنلاین و کاملا غیر حضوری
  • امکان بازخرید بیمه نامه در سال پنجم
  • دارای پوشش های بیمه ای موثر و کاربردی
  • مناسب برای تمامی اقشار جامعه در سنین مختلف
  • امکان دریافت مستمری در صورت درخواست بیمه گزار
  • بدون نیاز به چک، وثیقه و ضامن
  • امکان واریز وام در کمتر از 48 ساعت 
  • امکان دریافت وام تا سقف 200 میلیون تومان

   فرم پیشنهاد طرح فرا بیمه

   برای خرید طرح فرا بیمه فقط باید فرم پیشنهاد بیمه نامه را تکمیل کرده و به نمایندگی مورد نظر خود تحویل دهید، در ادامه فرم پیشنهاد فرا بیمه قرار داده شده است که می توانید آنرا مشاهده فرمایید.

   خرید فرا بیمه

   در این صفحه سعی کردیم تا به طور کامل در مورد طرح فرا بیمه و مزایای آن توضیح دهیم، لذا در صورتی که قصد خرید این طرح را دارید می توانید به صورت آنلاین و غیر حضوری درخواست خود را مبنی بر خرید طرح فرا بیمه ثبت نمایید. برای ثبت درخواست می توانید فرم های قرار داده شده در ابتدا و انتها همین صفحه را تکمیل کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید، همچنین می توانید با شماره 09122537430 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند.