تماس با ما: 02538861461
ایمیل ما : info@ma2647.ir
بیمه ما نمایندگی مهدی فتاحی 2647
محصولات " بیمه ما "

بیمه آتش سوزی

بیمه اتومبیل

بیمه مسئولیت

بیمه مسافرتی

بیمه درمان تکمیلی

بیمه عمر و مستمری

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه حوادث

فرابیمه

بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی ساختمان ها بیمه نامه ای است که خسارت های وارد شده به ساختمان در اثر آتش سوزی را جبران می کند. به طور مثال اگر منزل شما دچار آتش سوزی شود و شما برای منزل خود بیمه آتش سوی تهیه کرده باشید، می توانید خسارت های وارد شده به ساختمان و اثاثیه منزل را از شرکت بیمه گر دریافت کنید، لذا این بیمه نامه می تواند در کاهش هزینه های حوادث مختلف بسیار موثر باشد.آمار ها نشان می دهد که هر ساله در ایران خانه های زیادی دچار آتش سوزی می شوند، بنابراین بیمه بودن ساختمان ها برای جبران خسارت های ناشی از حادثه آتش سوزی بسیار لازم و ضروری می باشد. 

بیمه اتومبیل

بیمه شخص ثالث: بیمه ای اجباری برای وسایل نقلیه می باشد که شما با پرداخت حق بیمه سالیانه به شرکت بیمه،میتوانید این بیمه نامه را خریداری نمایید.به تمامی اشخاص خسارت دیده در یک تصادف رانندگی به غیر از راننده مقصر،شخص ثالث گفته میشود.

بیمه بدنه: بیمه بدنه یکی از بیمه های کاربردی برای خودرو ها است که به علت داشتن پوشش های گوناگون، خسارت های مختلفی را جبران می کند.این بیمه نامه برخلاف بیمه شخص ثالث، اجباری نیست و در صورت تمایل می توانید آنرا خریداری نمایید.

بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت تعهدات شخص بیمه گذار در قبال خسارت های جانی و مالی وارد شده به اشخاص ثالث می باشد. بیمه گذار با خرید این بیمه نامه می تواند خودش را در قبال خسارت هایی که ممکن است به سایر افراد به علت کوتاهی وی وارد شود بیمه کند؛ در این مواقع شرکت بیمه گر موظف به جبران خسارت های وارد شده به اشخاص ثالث خواهد بود.بیمه مسئولیت به علت داشتن پوشش های تکمیلی بسیار متنوع با سقف های متفاوت می تواند برای تمامی افراد و مشاغل مختلف کاربردی واقع گردد.این بیمه می تواند یکی از کاربردی ترین بیمه ها در زمان وقوع حوادث مختلف به شمار رود.

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی خطرات مختلف و خسارت‌هایی که ممکن است در طول سفر برای مسافر پیش بیاید را پوشش می‌دهد. درواقع شرکت متعهد می‌شود تا هزینه‌های اضافی سفر از هزینه‌های درمانی و پزشکی، خسارت‌ چمدان گم شده و خسارت لغو پرواز گرفته تا سایر خسارت‌های دیگری که شاید مسافر با آن‌ها مواجه شود را تا مبلغ مشخصی جبران کند.اگر اهل سفرهای طولانی هستید یا قصد مسافرت چندباره به یک کشور را دارید، حواستان به تاریخ اعتبار بیمه‌نامه‌تان باشد. معمولا بیمه‌های مسافرتی ۹۲ روز اعتبار دارند. اگر در این بازه زمانی به کشور برنگردید، بیمه مسئولیتی در قبال هزینه‌های شما ندارد.

بیمه درمان تکمیلی

بیمه درمان تکمیلی می تواند در پرداخت هزینه های پزشکی، درمان و دارو به اشخاص کمک فراوانی کند.

بیمه تکمیلی انفرادی: این بیمه نامه به صورت انفرادی است و هزینه های درمان یک شخص را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه تکمیلی گروهی: بیمه نامه درمان گروهی معمولا برای شرکت ها، کارخانه ها، ادارات و … که تعداد کارکنان بالایی دارد صادر می گردد و هزینه های پزشکی هر شخص را تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه عمر و مستمری

بیمه مستمری عمر یکی از روش‌های سرمایه گذاری برای دوران بازنشستگی است. زمانی که افراد قوای جسمانی دوره جوانی را ندارند و برای کسب درآمد و گذراندن زندگی دچار مشکل خواهند شد.انواع بیمه ی ‌مستمری عمر راه حل‌هایی هستند که می‌توان از آن‌ها به عنوان یک منبع درآمد در دوران بازنشستگی استفاده کرد. بیمه مستمری زندگی در واقع همانند دیگر بیمه‌ها نوعی قرارداد مابین موسسه بیمه و فرد است. مطابق این قرارداد افراد متعهد می‌شوند به صورت دوره‌ای مبلغی را به موسسه بیمه پرداخت کنند. در مقابل نیز موسسه بیمه خدماتی همچون پرداخت وجه مستمری به آن‌ها ارائه خواهد داد.

بیمه عمر و پس انداز

بیمه عمر یا همان بیمه زندگی به معنی سرمایه گذاری و تهیه پوششی مناسب برای شخص و خانواده در زمان وقوع حوادث ناگوار است. همانطور که می دانید در صورت مواجه شدن با هر حادثه، یکی از اصلی ترین مشکلات، برطرف ساختن بحران های مالی ناشی از آن است که با داشتن بیمه عمر می توان از بحران ها و مشکلات مالی تا حدود قابل توجهی رهایی یافت. در ادامه همین مقاله به طور کامل به بررسی بیمه عمر و مزایای آن خواهیم پرداخت.شما با پرداخت مبلغ مشخصی در طول چندین سال به شرکت بیمه، خود را بیمه می کنید و از پوشش های خاصی برخوردار می شوید.

بیمه حوادث

بیمه حوادث یک بیمه بسیار کاربردی برای تمامی افراد است و خسارت های وارد شده به بیمه گذاران به علت رخ دادن حادثه را جبران می کند. احتمال رخ دادن حادثه برای هر شخص بسیار زیاد است به همین خاطر داشتن بیمه حوادث می تواند خسارت های ناشی از حوادث را جبران کند. این بیمه نامه به دو صورت گروهی و انفرادی صادر خواهد شد که در ادامه بیشتر در مورد آنها توضیح داده شده است.این بیمه نامه حوادث و اتفاقاتی که ممکن است باعث فوت، نقص عضو، پیوند اعضا، هزینه های پزشکی و …. شود را تحت پوشش قرار می دهد و در صورت رخ داد این حوادث،شرکت بیمه گر به شخص بیمه گذار غرامت پرداخت خواهد کرد.

طرح فرا بیمه

طرح فرا بیمه ارائه بیمه عمر و مستمری با استفاده از تسهیلات بانکی بدون نیاز به ضامن می باشد. این طرح در حال حاضر یک تفاهم نامه بین بیمه ما و بانک ملت است که بیمه گزاران می توانند حداکثر تا مبلغ 200 میلیون تومان از بانک درخواست وام برای طرح فرا بیمه نمایند.بیمه گزاران با درخواست طرح فرا بیمه می توانند از بانک وام دریافت کنند، که این وام به شرکت بیمه ما پرداخت شده و بیمه گزاران تحت پوشش های بیمه عمر و سرمایه گذاری با سقف های بالا قرار خواهند گرفت و مبلغ وام در اقساط 36 ماهه از طرف بیمه گزار تسویه می گرددو تا انتها قرارداد نیاز به پرداخت هیچگونه وجهی نخواهد بود